Pokrývačské práce

Pokrývačské práce přímo na střeše domuJsme schopni pro vás zařídit kompletní realizaci střechy novostavby i rekonstrukci starších šikmých a plochých střech. Specializujeme se především na klempířské a pokrývačské práce a spolupracujeme s tesařskými firmami, takže pro vás můžeme zařídit střechu od nosné konstrukce až po okapový systém, střešní okna, solární panely a další doplňky.

Provádíme montáže pálených střešních tašek, betonové krytiny, falcovaného plechu, profilovaných plechových krytin a asfaltových pásů na rovné střechy.

Jak objednat novou střechu

  1. Náš společný proces realizace střechy na vaší nemovitosti začíná u vytvoření poptávky (lze provést přes náš poptávkový formulář, telefonicky nebo mailem).
  2. V rámci poptávky je ideální, pokud nám poskytnete základní údaje o vaší střeše. Těmi jsou: Plochá nebo šikmá střecha (sklon střechy), lokace nemovitosti, rozsah prací, termín, ve kterém si přejete střechu realizovat, případně projekt, fotografie, typ krytiny, výrobce a další. Pokud ještě nemáte představu o jednotlivých krytinách, tak vám s nimi rádi poradíme a vysvětlíme vám výhody a možné nevýhody plynoucí z výběru konkrétního druhu krytiny. Tyto informace naleznete také v sekcích věnujících se jednotlivým krytinám.
  3. Zpracování poptávky a telefonická konzultace. Ve většině případů (typicky u rekonstrukcí) je nutné setkat se přímo na místě a zvolit ideální způsob realizace s ohledem na stav nosné konstrukce střechy a oblasti stavby. Díky tomu jsme schopni navrhnout různé varianty a vybrat s vámi tu nejlepší.
  4. Jakmile se dohodneme na termínu, typu krytiny a všech náležitostech realizace, obdržíte od nás návrh smlouvy o dílo.


Zajišťujeme drobné tesařské práce, provádíme pokládku různých typů střešních krytin:

Zajistíme i pokládku střechy střešní folií, která působí jako hydroizolační vrstva a zabraňuje průniku vody do střešního pláště.

Podívejte se na naše reference týkající se pokrývačských prací a oprav střech. Naše provozovna s klempířskou dílnou se nachází ve Velkém Meziříčí

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Foto stavby nebo projekt (nepovinné)