Opravy šikmých a plochých střech

Oprava šikmé střechy přímo v terénuNabízíme opravy šikmých i plochých střech. Provádíme opravy různých typů střech.

V rámci opravy nabízíme také demontáž aktuální střešní krytiny. Jsme schopni zajistit také ekologickou likvidaci. Likvidace materiálu ze starého střešního pláště však vždy závisí na místě stavby. 

Při objednávání opravy střešní krytiny je pro nás stěžejní mít představu o dispozicích dané střechy. Ideální tak je k poptávce přiložit fotografie střechy, případně fotografii problémové části. V drtivé většině případů je však nutné, aby vás osobně navštívil náš technik a probral s vámi možnosti opravy. 

Osobní konzultace a zaměření nabízíme zdarma v závislosti na vzdálenosti od naší provozovny ve Velkém Meziříčí. Měření střech ve větších vzdálenostech od naší provozovny obvykle kombinujeme s prováděnými zakázkami, takže se nám v případě zájmu ozvěte a společně navrhneme termín.

Probíhající oprava šikmé střechy před dokončenímProvádíme opravy střech


Podívejte se na naše reference týkající se pokrývačských prací a oprav střech.


Opravy a rekonstrukce střech od společnosti Oromis

  • oprava poškozené šikmé střechy - pokud se nejedná i o opravu krovů, jde o jednoduchou opravu za použití krytin (betonové či pálené keramické tašky, plechové krytiny, asfaltové krytiny)
  • oprava poškozené ploché střechy - obvykle z důvodů špatné technologie, špatných postupů nebo špatné údržby, postup opravy je relativně jednoduchý a všechny problémy jsou řešitelné (zejména jde o správnou opravu hydroizolace)
  • úprava souvrství střech - jedná se hlavně o dozateplení střechy tepelnou izolací, díky kterému snížíte energetickou náročnost budovy
  • oprava krovů - většinu oprav krovů lze řešit vyztužením podélným a příčným směrem, některé prvky krovů lze vyměnit podle situace
  • související doplňkové práce - nabízíme možnost výměny nebo opravy střešních oken, opravy komínů, oplechování atik a okapů nebo rekonstrukce okapových žlabů a svodů


Oromis vám kromě komplexních oprav střech nabízí:


Provozovnu a klempířskou dílnu máme ve Velkém Meziříčí na Vysočině. Realizace střech tedy poskytujeme převážně v okolí Velkého Meziříčí, Třebíče, Žďáru nad Sázavou, ale i v Brně a na Moravě.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Foto stavby nebo projekt (nepovinné)