Klempířské práce

Klempířské práce na střeše budovyNabízíme klempířské práce a oplechování střešních prvků, oken, parapetů, zídek a dalších. Pracujeme s přírodním i lakovaným pozinkovaným plechem, hliníkovým plechem a nerezovým plechem. Nabízíme také klempířské výrobky a komínové stříšky. Naše výrobky naleznete na www.oromis.cz.

Oplechování

Provádíme montáže a opravy střešních plechových lemování a závětrných lišt. Nabízíme také oplechování komínů k různým druhům střešních krytin, oplechování atik, oplechování stěn a dalších střešních prvků.

Okapový systém

Nabízíme montáže a opravy okapových systémů na rodinných i bytových domech od žlabových háků až po svody. Nejčastěji pracujeme s lakovanými pozinkovanými výrobky od KJG, ale provádíme montáže okapových systémů všech výrobců. Pro opravy a výměny jednotlivých prvků starších okapových systémů využíváme vlastní výrobky (starší typy žlabů apod.).

Nabízíme také čištění okapových žlabů a svodů na rodinných domech i bytových domech s plošinou.

Klempířské výrobky

Naše klempířské výrobky a komínové stříšky naleznete na webových stránkách www.oromis.cz. Nabízíme zde standardní varianty komínových stříšek, napoleonů, střešních výlezů, vikýřů a plechových uhláků.

Jsme schopni vyrobit také atypické komínové stříšky dle rozměrů vašeho komína. O individuální nacenění nás můžete požádat e-mailem na info@oromis.cz.


Podívejte se na naše reference týkající se pokrývačských prací a oprav střech. Naše provozovna sídlí ve Velkém Meziříčí.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Foto stavby nebo projekt (nepovinné)